Франс-Прес попросило у кримської телекомпанії ексклюзивне відео. У відповідь та вирішила, що це визнання Криму російським | QHA media
18 Листопада 2019, 13:38

Франс-Прес попросило у кримської телекомпанії ексклюзивне відео. У відповідь та вирішила, що це визнання Криму російським

Закрити

Сьогодні, 18 листопада, пропагандистський телеканал «Крим 24» заявив, що новинне агентство Франс-Прес визнало анексію Криму.

Такі глобальні висновки вони зробили виходячи з банального прохання європейських журналістів про придбання кадрів усього однієї хвилини свіжого відео транспортування захоплених українських суден з порту окупованої Керчі.

Цим проханням найстаріше новинне агентство Франції визнало, що Крим є невід’ємною територією Російської Федерації, — для чогось заявили в редакції «Крим 24».

25 листопада 2018 року Росія захопила біля Керченської протоки українські катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також буксир «Яни Капу», які прямували з Одеси до Маріуполя. Українська сторона повідомляла Росію про переправлення суден. Однак російські військові протаранили українське судно, після чого відкрили по буксиру вогонь на ураження.

24-х українських моряків взяли у полон. Кримський «суд» заарештував їх на два місяці. Усіх моряків перевезли з анексованого Криму в Москву й утримували в СІЗО «Лефортово» і «Матроська тиша» до тих пір, поки 7 вересня в’язні Кремля прибули в Україну.

Дивитись ще: