Фракція «Слуга народу» перепросила за партійців-кнопкодавів. Викриті у кнопкодавстві віддадуть свою місячну зарплату на благодійність | QHA media
12 Вересня 2019, 12:07

Фракція «Слуга народу» перепросила за партійців-кнопкодавів. Викриті у кнопкодавстві віддадуть свою місячну зарплату на благодійність

Закрити

Фракція «Слуга народу» публічно перепросила за кнопкодавство своїх колег — Сергія Литвиненка і Олени Копанчук.

Про це йдеться у повідомленні партії, опублікованому на сторінці у Facebook.

Зокрема, там повідомляється, що перший заступник фракції Олександр Корнієнко публічно вибачився перед усіма українцями і колегами-парламентарями за дії депутатів, які під час пленарного засідання проголосували чужими картками.

Перший заступник голови фракції «Слуга Народу» Олександр Корнієнко публічно вибачився перед усіма українцями та…

Опубліковано Слуга Народу Четвер, 12 вересня 2019 р.

Сергій Литвиненко та Олена Копанчук визнали власну поведінку неприпустимою і пообіцяли виправити помилку, віддавши свою місячну зарплату на благодійність.

У свою чергу Олена Копанчук повідомила, що на емоціях проголосувала за свого колегу-депутата під час обговорення законопроєкту «Про будівельні норми», оскільки «цей законопроєкт спрямований на поліпшення майбутнього України».

Друзі! Хочу публічно принести вибачення за допущену мною помилку при голосуванні. Для мене було важливо, щоб даний…

Опубліковано Оленою Копанчук Середа, 11 вересня 2019 р.

Нагадаємо, нардепа від «Слуги народу» Копанчук викрили у кнопкодавстві 11 вересня — вона проголосувала замість свого однопартійця В’ячеслава Рубльова.

Факт кнопкодавства Сергія Литвиненка було зафіксовано 3 вересня під час голосування за включення до порядку денного законопроєкту про внесення змін до статті 85 і 101 Конституції (щодо уповноважених ВРУ) і його направлення до Конституційного суду (постанова №1016 / П).

Першим кнопкодавом у новому скликанні Ради став мажоритарник-самовисуванець з Донецької області Олександр Ковальов. Він спочатку спростовував факт кнопкодавства, але після визнав, що порушив Конституцію.

Дивитись ще: