Фінал Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів

Новини України та світу
Богдан Дацюкфото/відео
04 Квітня 2021, 19:42

Сьогодні, 4 квітня, у Києві відбувся завершальний, фінальний етап чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів, який був присвячений пам’яті загиблих бійців АТО та ООС. В змаганні, яке стартувало 2 квітня в приміщенні Олімпійського коледжу, брали участь 267 спортсменів з усієї України.

За перше місце змагались десять спортсменів у ваговій категоріі від 45 кг до 110 кг.

Змагання почалися з втішних сутичок, які сформулювали склад бронзових матчів.

Судили змагання досвідчені судді.

В чемпіонаті брали участь сім кримських татар. До фіналу потрапити четверо з них. Це — Есмер Гіязов (до 110 кг), Ірфан Мірзоєв (до 71 кг) та Едем Газієв (до 60кг), які боролися за перше місце,а також Ділавер Газієв (до 60 кг), що боровся за бронзову медаль.

Борці Артур Бойчук та Есмер Гіясов

Вихованці майстра спорту міжнародного класу, заслуженого тренера України Ісмета Салієва склали гідну конкуренцію для своїх суперників.

Кримськотатарські спортсмени тренуються в Криму та представляють на змаганнях українській півострів.

Під час боротьби кримський татарин Ділявер Газієв отримав важку травму — зламав руку.

Едем Газієв у поєдинку з одеським спортсменом Олександрим Школьним став срібним призером Чемпіонату.

Представники кримськотатарської спільноти Києва, борці прийшли вболівати за земляків.

Підтримати спортсменів приїхав і нардеп Ахтем Чийгоз.
Ірфан Мірзоєв став єдиним кримськотатарським борцем завоювавши золоту медаль чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів