Facebook Адміністрації президента об'єднали зі сторінкою Зеленського. А на сайті АП зник розділ з контактами | QHA media
11 Червня 2019, 17:48

Facebook Адміністрації президента об'єднали зі сторінкою Зеленського. А на сайті АП зник розділ з контактами

Закрити

Керуючий партнер PlusOne DA і засновник Watcher.com.ua Максим Саваневський звернув увагу на те, що сторінку Адміністрації президента України у Facebook об’єднали зі сторінкою «За Зеленського».

За словами Саваневського, цю сторінку передали від АП попереднього президента людям новообраного президента, а значить, після того, як Володимир Зеленський завершить свою каденцію, її мають передати наступному президенту.

У зв’язку із цим Саваневський висловив здивування тим, що 180 тисяч людей, які фолловили сторінку «За Зеленського» приєднали до фейсбук-сторінки Адміністрації президента.

Уявіть, якби Парубій додав своїх фолловерів без їхньої згоди до офіційної сторінці Верховної Ради, — написав Саваневський.

УХ! Ну це прям празднік какойта )Є ФБ-сторінка Адміністрації президента. АП – це не приватна структура, а орган, який…

Опубліковано Maksym Savanevskyi Вівторок, 11 червня 2019 р.

Окрім цього на сайті Адміністрації президента України зник розділ, в якому була вказана контактна інформація посадових осіб АПУ.

Про це повідомляє QHA media.

Так, розділ під назвою «Контактна інформація посадовців АПУ» можна знайти через кеш пошуковика, але на самому сайті відкрити його не можна.

У цьому розділі можна було побачити контактні та особисті електронні пошти, а також номери телефонів для зв’язку з керівництвом Адміністрації.

Раніше QHA media повідомляло, що 10 червня на акції «Зупинимо капітуляцію» під адміністрацією президента у Києві сталася бійка. Протестувальники були обурені заявами голови української делегації у Мінську Леоніда Кучми «не стріляти у відповідь» в зоні ООС.

Дивитись ще: