«Епідеміологічна ситуація з COVID-19 не дозволяє послабити карантин у Києві та ще 11 областях» — МОЗ | QHA media
01 Липня 2020, 13:37

«Епідеміологічна ситуація з COVID-19 не дозволяє послабити карантин у Києві та ще 11 областях» — МОЗ

Закрити

Київ, Львівська, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська, Одеська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська, Харківська й Донецька області мають епідеміологічні показники, які не дозволяють пом’якшувати карантин. Про це свідчать показники міністерства охорони здоров’я.

Мер Києва Віталій Кличко на брифінгу 1 липня повідомив, що місто посилює протиепідемічні заходи і обмежує роботу закладів громадського харчування і кінотеатрів.

Відповідно до постанови уряду, місто ухвалило рішення про посилення протиепідемічних заходів у столиці. Зокрема, обмежено час роботи закладів громадського харчування і розважальних закладів (у тому числі, кінотеатрів), проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру — до 22 години, — заявив мер.

Як зазначив Кличко, обмеження — вимушені та спрямовані на стримування розповсюдження хвороби.

Станом на 30 червня коронавірус виявили у 101 киянина, серед них — 7 медиків. Загалом в столиці вже 5138 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Як повідомляли «Кримські новини», 27 червня міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв про різке зростання нових випадків COVID-19 в деяких областях країни.

Дивитись ще: