Експосла України в Туреччині призначили заступником голови ОП з питань зовнішньої політики

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
01 Червня 2021, 11:18
Тетяна Нікішина
01 Червня 2021, 11:18

Президент Володимир Зеленський призначив колишнього посла України в Туреччині Андрія Сибігу заступником керівника Офісу президента, який займатиметься питаннями зовнішньої політики і розвитком стратегічного партнерства.

Про це повідомив сайт голови держави.

На посаду заступника керівника Офісу глави держави призначено досвідченого дипломата Андрія Сибігу. Він зосередиться на широкому спектрі питань зовнішньої політики та розвитку стратегічного партнерства, — йдеться у повідомленні.

Як зазначив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, Україна зацікавлена в розвитку рівноправного та взаємовигідного співробітництва з усіма партнерами в міжнародних відносинах.

Системність цієї роботи є головною умовою для її успіху. Потенціал усіх владних інституцій України має бути використаний на сто відсотків для того, щоб ми могли забезпечити повноправну інтеграцію нашої держави до структур Євросоюзу та НАТО, як це й визначено президентом Володимиром Зеленським, — сказав він.

Довідка. Андрій Сибіга, 1975 року народження, розпочав дипломатичну кар'єру в МЗС у 1997 році. Працював у посольстві України в Польщі, був призначений послом України в Туреччині 23 серпня 2016 року.

Як повідомляли «Кримські новини», посол України в Туреччині Андрій Сибіга в інтерв'ю агентству «Кримські новини», оцінюючи українсько-турецькі відносини у 2020 році, відзначив, що, попри пандемію, інтенсивний діалог між двома країнами підтримувався на всіх рівнях.

Нагадаємо, Зеленський звільнив Сибігу з посади посла України в Туреччині указом від 19 травня 2021 року.