Експерекладач Гройсмана, виданий Росії, обіцяє повернутися. За даними українських ЗМІ, російські ГРУшники, яких три роки тому обміняли на Савченко, вже мертві | QHA media
ВІДЕО
09 Вересня 2019, 12:52

Експерекладач Гройсмана, виданий Росії, обіцяє повернутися. За даними українських ЗМІ, російські ГРУшники, яких три роки тому обміняли на Савченко, вже мертві

Закрити

Колишній перекладач українського експрем’єра Володимира Гройсмана Станіслав Єжов, який був переданий Росії у рамках обміну полоненими, заявив про свої наміри повернутися в Україну.

Про це він у грубій формі заявив журналісту «ТСН» Андрію Цаплієнко, назвавши його «бандерівським пропагандистом».

Мені пох*й! Не знімайте мене. Я повернуся. Так, я повернуся на літаку або потязі, не знімайте мене, — заявив Єжов.

За даними слідства, експерекладач передавав російським спецслужбам інформацію про закордонні поїздки і перемовини голови уряду України.

Також Цаплієнко заявив, що за його даними, колишні ГРУшники Олександр Александров і Євген Єрофєєв, затримані на Донбасі й обміняні на в’язня Кремля і колишнього нардепа Надію Савченко у травні 2016 року, вже мертві.

Де зараз російські військові Єрофєєв і Александров, яких обміняли на Надію Савченко? Їхні адвокати стверджують, що з ними все гаразд. Але, за моїми даними, Єрофєєва хтось зарізав прямо у нього вдома. А Александров опинився у Сирії і майже одразу — серед бойових втрат, — сказав журналіст.

Єрофєєв і Александров були затримані 16 травня 2015 року в зоні бойових дій в Луганській області. Під час допиту капітан Єрофєєв зізнався, що очолював диверсійно-розвідувальну групу з 12 осіб, до складу якої входив сержант Александров, але перед оголошенням вироку вони відмовилися визнавати свою провину.

Обидва були засуджені на 14 років з конфіскацією майна.

QHA media повідомляло, що 7 вересня близько 13:20 у московському аеропорту «Внуково-2» приземлився літак з учасниками обміну між Україною та Росією. Як відзначили журналісти, тамтешня атмосфера у порівнянні із зустріччю політв’язнів Кремля у Києві відрізнялася разюче.

Дивитись ще: