Ексміністра Кожару залишили у СІЗО до березня

Новини України та світу
Ірина Требунських
06 Січня 2021, 13:05
Леонід Кожара
Ірина Требунських
06 Січня 2021, 13:05

Києво-Святошинський суд ухвалив рішення щодо продовження арешту колишньому міністру закордонних справ Леоніду Кожарі, якого підозрюють у вбивстві підприємця Сергія Старицького.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила донька загиблого Катерина Старицька. Вона зазначила, що суддя Ірина Козак задовольнила клопотання прокурора щодо тримання Кожари під вартою, так як «він може ухилитися від правосуддя або впливати на суд та інших учасників».

Суддя Козак врахувала і визнала доведеність його вини у вбивстві, а це значить, що у справі незаперечно є докази його провини. Ми вважаємо, що сьогоднішнє рішення суду має велике значення, так як демонструє доведеність обвинувачення, — написала Старицька.

Тож за рішенням судді, Кожара перебуватиме у СІЗО до 5 березня. Альтернативою є застава у 14 мільйонів гривень.

Донька загиблого уточнила, що наступне засідання у цій справі призначили на 14 січня.

Кожару оставили в СИЗО до 5 марта с возможностью внесения залога в 14 млн. (такой же, как и был ранее).Судья Козак...

Posted by Katerina Starytska on Tuesday, January 5, 2021

Як повідомляли «Кримські новини», 22 лютого 2020 року в будинку колишнього голови МЗС Леоніда Кожари у селі Чайки під Києвом знайшли тіло застреленого Сергія Старицького. На час трагедії в будинку перебували троє осіб: подружжя Кожари та їхній гість Старицький. Подружжя стверджувало, що гість вистрілив собі у голову з пістолета господаря. Пізніше правоохоронці кваліфікували справу як вбивство.

Спочатку суд постановив розмір застави для Кожари у понад 14 мільйонів гривень, але 18 травня суд зменшив розмір застави до 2,1 мільйона гривень, а вже 21 травня Кожара вийшов з СІЗО.

Пізніше суд ухвалив чергове продовження арешту Кожарі із заставою у розмірі 14 мільйонів 83 тисячі 400 гривень.