Екс-депутата від блоку «За Януковича!» призначили главою окупаційного департаменту Севастополя

Новини
Євген БерезовськийQHA
20 Листопада 2020, 17:09
Євген БерезовськийQHA
20 Листопада 2020, 17:09

Директором окупаційного департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Севастополя призначений екс-депутат від блоку «За Януковича!» Павло Ієно. Про це з посиланням на окупаційного губернатора Севастополя Міхаіла Развожаєва, повідомляє підконтрольне Кремлю видання «Прімєчанія».

Ієно довгий час працював в компанії «Морська дирекція». Цьому підприємству, нагадаємо, була передана в управління поромна переправа між Кримом і Краснодарським краєм. У вересні 2020 року переправа припинила роботу через відсутність замовлень на перевезення. «Морську дирекцію» хотіли зробити кримсько-сирійською судноплавною компанією, - інформують журналісти «Прімєчанія»

Повідомляється, що в березні 2015 року стало відомо, що влада окупаційного Криму була незадоволена «керівником» «Морської дирекції» Павлом Ієно і що за фактами фінансових махінацій всередині компанії розглядалось питання про порушення кримінальної справи. Підконтрольний Кремлю губернатор Севастополя назвав Павла Ієно хорошим транспортним фахівцем і людиною з великим досвідом організації транспортних систем, перш за все, морських перевезень, а також особливим знанням морської справи і всього, що стосується портової інфраструктури.

Він вже приступив до роботи, - уточнив так званий губернатор Севастополя Розвожаєв.

Кримчанинові Павлу Ієно 44 роки. Він займав посаду заступника міністра промислової політики, транспорту, зв'язку і паливно-енергетичного комплексу Криму (2009 рік), а також був депутатом парламенту Криму від блоку «За Януковича!» (2006-2010 роки).

Як раніше повідомляли «Кримські новини», Євросоюз опублікував прізвища сімох людей, які внесені до списку санкцій за так звані «вибори» в окупованому Криму. У цей список також входить окупаційний губернатор Севастополя Михайло Развожаев.