Едема Бекірова успішно прооперували. Йому замінили два шунта на серці | QHA media
Ексклюзив

Едема Бекірова успішно прооперували. Йому замінили два шунта на серці

11 Вересня 2019, 12:57
Закрити

Едем Бекіров після проведеної операції на серці у кардіологічному відділенні клініки «Феофанія» переведений до реанімаційного відділення і усе ще перебуває там.

Про це QHA media повідомила донька колишнього в’язня Кремля Елеонора Бекірова.

Вона повідомила, що батько вже розплющив очі та навіть поснідав.

За словами Бекірової, операція не була несподіваною, оскільки ще за два дні до неї лікарі, які взяли аналізи у її батька, повідомили, що йому терміново потрібна операція.

Двоє з чотирьох шунтів на серці були в поганому стані. Причина цього — неправильне харчування, стреси у СІЗО. Ці шунти лікарі замінили на нові, — сказала донька звільненого політв’язня.

Елеонора Бекірова також зазначила, що перебування у СІЗО відбилося і на психологічному стані батька, тому з ним працюватиме психолог.

Як повідомила QHA media дружина Едема Гульнара Бекірова, лікарі доклали всіх зусиль для проведення успішної операції.

Операція пройшла успішно, йому ввели два стенди. Там була дуже професійна команда лікарів. Вони і доклали усіх зусиль, щоб все зробити найкращим чином. Він під контролем лікарів. Йому поставили крапельницю. Він у свідомості.

Гульнара Бекірова повідомила, що відвідала колишнього в’язня Кремля, і скоро його переведуть з реанімаційного відділення.

Едем Бекіров повернувся в Україну 7 вересня у рамках обміну ув’язненими між Києвом та Москвою. Бекірова зустріла в аеропорту «Бориспіль» його донька Елеонора. Він подякував усім за допомогу і участь у його звільненні.

В інтерв’ю журналістам він розповів, як його вивезли з Криму в Росію, де він на конспіративній квартирі у Москві провів два тижні під наглядом лікаря в очікуванні обміну.

Дивитись ще: