Едема Бекірова протримали 12 годин без їжі та медичної допомоги. А потім продовжили йому арешт до серпня | QHA media
Репресії
07 Червня 2019, 10:13

Едема Бекірова протримали 12 годин без їжі та медичної допомоги. А потім продовжили йому арешт до серпня

Закрити

Київський «райсуд» Сімферополя продовжив арешт кримськотатарському активісту Едему Бекірову до 12 серпня.

Таке рішення оголосив «суддя» Антон Цикуренко, повідомляє журналіст Антон Наумлюк.

До цього Бекірова 12 годин протримали в очікуванні судового засідання без їжі та обов’язкової медичної допомоги. У зв’язку із цим «суддя» оголосив окрему ухвалу на адресу ФСВП за неналежне поводження з в’язнем.

Бекіров був присутній на суді з листком паперу, на якому було написано: «Спочатку молодь. Потім старих. Тепер жінок. Кого далі? Діти???».

«Усі доводи захисту вперлися в глуху стіну нерозуміння. Навіть формулювання слідства з місяця у місяць повторюються ті ж самі, аж до коми», — прокоментував рішення «суду» адвокат Олексій Ладін.

Опубліковано Zair Smedlya Четвер, 6 червня 2019 р.

Раніше QHA media повідомляло, що хворий на діабет Едем Бекіров змушений робити у СІЗО тривалі перерви між прийомами їжі, щоб таким чином підтримувати рівень цукру в крові. Бекіров — інвалід 1-ої групи, у нього ампутована права нога. У 2018 році Бекіров переніс операцію на серці (встановлено 4 шпунта).

Едема Бекірова затримали російські силовики на в’їзді до Криму вранці 12 грудня 2018 року. Він прямував на півострів для відвідування 78-річної матері та родичів. Наступного дня «Київський районний суд» Сімферополя взяв Бекірова під варту. ФСБ закидає йому зберігання і передачу вибухових речовин та боєприпасів.

Дивитись ще: