Джеппар презентувала «Кримську платформу» в ОБСЄ

Новини України та світу
Хельга Полтавка
02 Березня 2021, 12:55
Еміне Джеппар
Хельга Полтавка
02 Березня 2021, 12:55

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джеппар презентувала «Кримську платформу» в ОБСЄ.

Про це повідомляють у міністерстві закордонних справ.

Еміне Джеппар взяла участь в онлайн-брифінгу для делегацій держав-учасниць ОБСЄ в контексті сьомої річниці тимчасової окупації Криму — йдеться у повідомленні.

Заступниця міністра анонсувала плани роботи «Кримської платформи», закликала держави-учасниці ОБСЄ взяти активну участь в її діяльності та інавгураційному саміті 23 серпня 2021 року.

«Дуже важливо спільно шукати відповіді на весь комплекс наслідків тимчасової окупації Криму і тримати цю проблему в постійному полі зору міжнародної спільноти», — підкреслила Джеппар.

У МЗС зазначили, що під час брифінгу виступили Постійний представник президента в АР Крим Антон Кориневич і заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

Іноземні партнери підтвердили непохитну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України в рамках її міжнародно визнаних кордонів, рішуче засудили порушення прав людини в Криму, його мілітаризацію, а також просування Росією дезінформації з метою приховування негативних наслідків окупації, — додають у МЗС

Офіційно діяльність «Кримської платформи» буде започаткована на інавгураційному саміті, проведення якого заплановане 23 серпня у Києві.

Нагадаємо, Джеппар наголошувала, що Верховна Рада має скасувати закон про вільну економічну зону «Крим», який дисонує з політикою міністерства закордонних справ щодо необхідності посилення санкційного тиску на Росію за окупацію півострова.

Як повідомляли «Кримські новини», «Кримська платформа» працюватиме на базі ПАРЄ, яка визначена як додатковий майданчик.