Джемілєв написав перше побажання на прапорі, який планують запустити над Кримом

Новини України та світу
Хельга Полтавка
11 Червня 2021, 12:28
Хельга Полтавка
11 Червня 2021, 12:28

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умєров повідомив, що перше побажання на кримськотатарському прапорі, який 26 червня планують запустити на півострів з адміністративного кордону Криму з материковою частиною України, підписав національний лідер кримських татар Мустафа Джемілєв.

Про це Умєров повідомив у Facebook.

Величезний кримськотатарський прапор, який 26 червня полетить над Кримом, готовий. Першим своє побажання на ньому написав Джемілєв Мустафа Ага. Збір побажань, написаних на прапорі, триватиме аж до початку польоту. Ініціатива молоді, підтримана Меджлісом, стартувала, — написав Умєров.

Він зазначив, що «прапор здійснить подорож» деякими регіонами України, останнім пунктом буде один із КПП на адмінкордоні, звідки активісти запустять його в небо в напрямку окупованого Криму.

Огромный крымскотатарский флаг, который 26 июня полетит над Крымом, готов. Первым своё пожелание на нем написал Джемилев...

Posted by Ilmi Umerov on Thursday, June 10, 2021

Довідка: щороку 26 червня кримські татари відзначають День національного прапора. Датою святкування обрали перший день другого Курултаю кримськотатарського народу, що відбувся 26-27 червня у Сімферополі 1991 року.

Як повідомляли «Кримські новини», минулого року в центрі Києва відбулась хода на честь Дня кримськотатарського прапора.