Джемілєв і Чийгоз йдуть на парламентські вибори з Порошенко. Чубаров — з партією Смешка. У списку Вакарчука — Рустем Умеров і Таміла Ташева | QHA media
10 Червня 2019, 10:17

Джемілєв і Чийгоз йдуть на парламентські вибори з Порошенко. Чубаров — з партією Смешка. У списку Вакарчука — Рустем Умеров і Таміла Ташева

Закрити

Народний депутат Мустафа Джемілєв і заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз балотуватимуться до парламенту в списку партії «Європейська солідарність» п’ятого президента України Петра Порошенка.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Наші високоповажні співвітчизники — вони на почесних позиціях у цьому списку. І я впевнений, за підтримки українських виборців наші представники у списку політичної партії «Європейська солідарність» будуть обрані народними депутатами України, — сказав Чубаров.

Опубліковано Рефатом Чубаровим Субота, 8 червня 2019 р.

Сам Чубаров балотуватиметься до Верховної Ради у списку партії «Сила і честь», яку очолює Ігор Смешко. Чубаров увійшов до першої трійки списку.

Своїх кандидатів оголосила і партія «Голос» Святослава Вакарчука. Серед них виявилися виконавчий директор компанії ASTEM, делегат Курултаю кримськотатарського народу Рустем Умеров і координатор «КримSOS» Таміла Ташева.

Про те, чому Меджліс вирішив висувати кандидатів у списках різних політичних партій, читайте в інтерв’ю Мустафи Джемілєва QHA media.

Дивитись ще: