Джамала презентувала кліп на свою пісню до фільму про Голодомор | QHA media
21 Листопада 2019, 17:15

Джамала презентувала кліп на свою пісню до фільму про Голодомор

Закрити

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала представила кліп на пісню «Ціна правди» до однойменного фільму польської режисерки Аґнешки Голланд про Голодомор.

Як повідомила співачка, прем’єра фільму пройде в кінці цього місяця.

За словами Джамали, в центрі оповідання кінокартини – звичайний журналіст, який проявляє справжній героїзм, щоб донести світової громадськості інформацію про Голодомор в Україні.

Image result for джамала"

Як ми знаємо, люди, які не бояться і борються за правду, платять за це високу ціну. Мені близька ця ідея, вона багато в чому перегукується з моєю творчістю, – розповіла вона.

Співачка сама написала музику до пісні, а текст був створений у співавторстві з письменницею Вікторією Платовою.

Прем’єра кліпу та пісні «Ціна правди»!Пісня стала саундтреком до однойменного фільму Агнешки Голланд, прем’єра якого відбудеться пізніше у листопаді.«Мене неймовірно вразила історія, яка послужила основою для картини. У центрі сюжету – звичайний журналіст, який проявляє справжній героїзм, щоб донести інформацію про Голодомор до світової громадськості. Як ми знаємо, люди, які не бояться і борються за правду, платять за це високу ціну. Мені близька ця ідея, вона багато в чому перегукується з моєю творчістю», — розповідає Джамала.Режисером кліпу виступила Катя Царик, оператором — Юрій Король.У зйомках взяли участь музиканти оркестру «Віртуози Києва».________________________Квитки на Київський концерт туру "10": http://bit.ly/ja-10-kyiv-booking________________________Слухайте новий дует з Jah Khalib «Кохаю»: http://bit.ly/kohau-youtube________________________Слідкуйте за Jamala в Instagram: http://bit.ly/jamala-instagram

Опубліковано Jamala | Джамалою Четвер, 21 листопада 2019 р.

Режисеркою музичного відео виступила Катя Царик, відома своїми роботами для таких артистів, як Наталія Могилевська, групи «Скрябін» і «С.К.А.Й.» та інших.

У зйомках взяли участь музиканти оркестру «Віртуози Києва». Для кліпу були використані кадри з фільму «Ціна правди».

Image result for цена правды агнешка холланд"

12 жовтня 2018 року вийшов альбом Джамали «Крила». Як повідомила сама співачка, в альбомі переплелися кілька музичних стилів: від мінімалістичної електронної музики до насиченого соулу а ля Motown Records 1970-х.

Дивитись ще: