Дзеркальні санкції. Україна доповнила список заборонених товарів з Росії | QHA media
15 Травня 2019, 14:00

Дзеркальні санкції. Україна доповнила список заборонених товарів з Росії

Закрити

15 травня на засіданні Кабінету міністрів України доповнили перелік російських товарів, заборонених до ввезення в Україну.

Нові обмеження є дзеркальними до дій і рішень уряду Росії, передає прес-служба Кабміну.

Зокрема, йдеться про заборону ввезення в Україну з Росії груп промислових товарів, мінеральних добрив, сільськогосподарської продукції, транспортних засобів.

Також уряд підтримав застосування спеціального мита, яка буде застосовуватися з 1 серпня 2019 року, що раніше анонсував прем’єр Володимир Гройсман.

Доходи бюджету від цього мита мають направлятися у спеціальний фонд і витрачатися на імпортозаміщення. Розмір мита матиме процентне відношення до вартості товарів, що імпортуються з Росії.

18 квітня Росія встановила заборону на експорт в Україну нафти і нафтопродуктів. Також повідомлялося про розширення заборони на ввезення деяких українських товарів. На думку експертів, через це може виникнути дефіцит палива.

18 грудня 2018 року Україна продовжила заборону на ввезення російських товарів до 31 грудня 2019 року включно. Документ став пролонгацією рішення уряду про заборону ввезення на митну територію товарів походженням з Росії від 30 грудня 2015 року.

Дивитись ще: