«Дихати нічим». Жителі кримського селища Леніно скаржаться на задушливий запах з місцевої нафтобази | QHA media

«Дихати нічим». Жителі кримського селища Леніно скаржаться на задушливий запах з місцевої нафтобази

11 Вересня 2019, 16:40
Закрити

Жителі Криму записали звернення до «голови» Криму Сергія Аксенова з проханням розібратися з викидами Семиколодезянської нафтобази у селищі Леніно.

Відео про це опубліковано в YouTube.

У зверненні йдеться про те, що викиди завдають «непоправної шкоди населенню селища» і людям, які проживають поблизу нафтобази, які мають постійні головні болі й загострення хронічних захворювань дихальних шляхів.

Як повідомляється в ролику, нафтосховище збудували з порушеннями, у чому місцеві жителі звинувачують чиновників.

Так, раніше санітарна зона об’єкту хімічної промисловості була встановлена в радіусі 100 метрів до житлової забудови. У новому генеральному плані селища санзону розширили до 500 метрів, хоча фактично житлові будинки розташовані у 110 метрах від небезпечного об’єкта.

Про небезпечну екологічну ситуацію повідомляється і у пабліку Леніно.Інфо у соцмережі «ВКонтакте».

У минулому році до проблеми з викидами жителі Леніно залучили депутата Держдуми Костянтина Бахарєва. Але ситуація з викидами так і не змінилася.

Як повідомив «Примечаниям» Бахарєв, минулого літа спільно з власниками об’єкта, а також чиновниками районної «адміністрації» було вирішено поліпшити екологічну ситувцію, однак керівництво Семиколодезянської нафтобази банально не виконало відповідних доручень.

QHA media писало, що у липні жителі мікрорайону Дубки на західній околиці анексованого Сімферополя повідомляли, що задихаються від їдкого диму, який розповсюджується з найближчої промислової зони. Незадоволені цією ситуацією в мікрорайоні люди почали збирати підписи під зверненням до місцевої «влади» з проханням розібратися в ситуації, що склалася.

Тим часом, темпи виробництва на заводі «Кримський титан» під Армянськом підвищуються на тлі порушення технологічних процесів, пов’язаних з дефіцитом води. Жителі Армянська скаржаться на загибель рослин, а також на кашель, печіння в очах і солодкуватий присмак у роті.

QHA media оприлюднило статистику, згідно з якою в окупованому Криму в 2018 році різко зросла кількість смертей від хвороб органів дихання.

Дивитись ще: