Двох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» перевели з психлікарні у СІЗО Сімферополя | QHA media
Репресії
19 Грудня 2019, 12:21

Двох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» перевели з психлікарні у СІЗО Сімферополя

Закрити

Двох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» з «другої сімферопольської групи» — Ремзі Бекірова і Рустема Сейтхалілова — перевели з психіатричної лікарні до СІЗО окупованого Сімферополя.

Про це «Кримській солідарності» заявив адвокат Бекірова Едем Семедляєв.

Адвокат не зміг потрапити до кримської республіканської психіатричної лікарні №1, де була запланована зустріч з його підзахисним. Там йому повідомили, що Бекірова і Сейтхалілова етапують з лікарні у сімферопольське СІЗО.

Двох кримських татар відправили на примусову психіатричну експертизу наприкінці листопада.

Рустем Сейтхалілов і Ремзі Бекіров

Рустем Сейтхалілов — активіст «Кримської солідарності», займався передачами політв’язням. Він звинувачується за частиною 2 статті 205.5 Кримінального кодексу РФ — «участь у діяльності терористичної організації», санкція статті передбачає до 20 років позбавлення волі. Під вартою перебуває з 27 березня 2019 року.

⚡️ «ПСИХИАТРИЧЕСКАЯ ЭКСПЕРТИЗА ЗАВЕРШЕНА»,- адвокат Эдем Семедляев.В комментарии активистам «Крымской солидарности»…

Опубліковано Крымская солидарность Середа, 18 грудня 2019 р.

Ремзі Бекіров є громадянським журналістом «Кримської солідарності». Російське слідство звинувачує його за частиною 1 статті 205.5 Кримінального кодексу РФ — «організація діяльності терористичної організації». Йому загрожує довічне позбавлення волі. Під вартою кримський татарин з 28 березня 2019 року.

11 листопада «Київський районний суд» Сімферополя оголосив продовжити до 15 лютого термін арешту чотирьом фігурантам надуманої «справи Хізб ут-Тахрір» з «другої сімферопольської групи», серед яких був і Рустем Сейтхалілов. 12 листопада такий самий запобіжний захід було обрано і щодо Ремзі Бекірова.

Дивитись ще: