«Двері прямо там, прощавайте». Сивохо ніби звільнили з посади радника секретаря РНБО | QHA media

«Двері прямо там, прощавайте». Сивохо ніби звільнили з посади радника секретаря РНБО

23 Березня 2020, 16:03
ФОТО: УНІАН
Закрити

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов звільнив свого позаштатного радника Сергія Сивохо.

Про це повідомляє політолог Кирил Сазонов.

Ловіть сенсацію, друзі. Указ ще не опублікований, але рішення прийнято і підписано. Дуже серйозні джерела підтверджують. Секретар РНБО Данилов таки звільнив свого позаштатного радника і неофіційного головного реінтегратора ОРДЛО Сергія Сивохо. Платформа примирення накрилася мідним тазом, продюсер Сивохо не виправдав високої довіри. Двері прямо там, прощавайте, – написав він у соцмережі.

Ловите сенсацию, друзья. Указ еще не опубликован, но решение принято и подписано. Очень серьезные источники…

Опубліковано Кириллом Сазоновим Понеділок, 23 березня 2020 р.

QHA media повідомляло, що 12 березня радник секретаря РНБО Сергій Сивохо намагався презентувати Національну платформу примирення на Донбасі, але не зміг завершити свій виступ через протидію ветеранів полку «Азов». Ветерани заявили, що він говорить про якийсь «внутрішній конфлікт», а не війну з Росією.

Також повідомлялось, що нардепи від «Слуги народу» звернулися до секретаря РНБО Олексія Данілова з проханням розглянути питання про звільнення свого позаштатного радника Сергія Сивохо через те, що його діяльність «викликає занепокоєння у суспільстві, створює публічну напругу, дискредитує президента та шкодить національним інтересам України».

Дивитись ще: