«Друга сімферопольська група» у «справі Хізб ут-Тахрір»: журналіста Сулейманова окупанти примусово помістили до психіатричної лікарні | QHA media
Репресії
24 Червня 2020, 18:48

«Друга сімферопольська група» у «справі Хізб ут-Тахрір»: журналіста Сулейманова окупанти примусово помістили до психіатричної лікарні

Закрити
Руслан Сулейманов

Громадянського журналіста, фігуранта «другої сімферопольської групи» з так званої «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Сулейманова помістили в стаціонар клінічної психіатричної лікарні окупованого Росією Криму. Про це повідомив його батько Сервер Сулейманов, передає «Кримська солідарність».

Зазначається, що Сулейманов протягом місяця проходитиме примусову судово-психіатричну експертизу.

Я дізнався про те, що Руслан у психіатричній лікарні, коли прийшов у СІЗО-1 Сімферополя, щоб зробити передачу двом своїм синам — Ескендеру і Руслану. Вони обидва арештовані й сидять в одному ізоляторі, — розповів батько.

За словами Сервера Сулейманова, передачу в СІЗО окупованого міста прийняли лише для одного його сина. Другу передачу приймати відмовилися, повідомивши, що Руслана направили до психлікарні.

Гражданского журналиста Руслана Сулейманова, арестованного по второму симферопольскому «делу Хизб ут-Тахрир», поместили…

Опубліковано Крымская солидарность Середа, 24 червня 2020 р.

Нагадаємо, що 27 березня 2019 року в декількох районах Криму російська ФСБ провела облави, під час яких затримувала мирних жителів за звинуваченням в організації або участі в забороненій в Росії партії «Хізб ут-Тахрір». 28 березня «Київський районний суд» Сімферополя завершив процедуру арешту до 15 травня 2019 року всіх кримскотатарських активістів, затриманих напередодні в різних районах анексованого півострова. Серед них був і Руслан Сулейманов.

Сполучені Штати Америки засудили використання Росією каральної психіатрії в Криму проти незгодних з окупацією жителів півострова. 

Дивитись ще: