«Друга бахчисарайська група» у «справі Хізб ут-Тахрір»: в окупованому Криму проводяться масові молебні та одиночний пікет на підтримку політв'язня | QHA media
Репресії

«Друга бахчисарайська група» у «справі Хізб ут-Тахрір»: в окупованому Криму проводяться масові молебні та одиночний пікет на підтримку політв'язня

16 Вересня 2020, 14:12
Закрити

16 вересня Південний окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону має намір оголосити вирок фігурантам «другої бахчисарайської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір». Про це повідомляє «Кримська солідарність».

У селі Роднікове Сімферопольського району окупованого Криму теща фігуранта «другої бахчисарайської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Едема Смаїлова Мунівер Келямова вийшла з одиночним пікетом.

Вона тримає в руках плакат з написом «Наші діти – не терористи! Говорити в мечеті – не злочин!».

Я вийшла на одиночний пікет, щоб висловити рішучий протест, свою незгоду з приводу звинувачення мого зятя Смаїлова Едема та інших політв’язнів. Їх, абсолютно невинних, тримають у катівнях тюрем. Вони не порушували закони, не чинили жодних протиправних дій, – розповіла жінка.

Опубліковано Ecs Sce Середа, 16 вересня 2020 р.

Напередодні мати одного з координаторів об’єднання «Кримська солідарність», фігуранта «другої бахчисарайської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Сервера Мустафаєва – Венера Мустафаєва – вийшла на одиночний пікет у центрі Бахчисарая.

⚡️ «ОНИ ВСЕМИ УВАЖАЕМЫЕ ЛЮДИ В КРЫМУ», – Венера Мустафаева, мама политузника Сервера Мустафаева15 сентября 2020 года, накануне вынесения приговора «второй Бахчисарайской группе», мать политзаключённого Сервера Мустафаева, Венера Мустафаева, вышла на одиночный пикет. Таким образом выражая своё несогласие с обвинениями и сроками, запрошенными прокурором.Подробнее в нашем видеоматериале.

Опубліковано Крымская солидарность Вівторок, 15 вересня 2020 р.

Рустем Мустафаєв — батько політв’язня Сервера Мустафаєва — повідомив, що люди їдуть в Ростов-на-Дону, для того, щоб підтримати своїх одновірців.

По всьому Криму пройшли дуа (молебні) з приводу оголошення вироку, який очікується сьогодні, 16 вересня, у Південному окружному військовому суді міста Ростов-на-Дону щодо вісьмох фігурантів «другої бахчисарайської групи».

Масові молебні пройшли більш ніж у 40 населених пунктах Кримського півострова. Народ не згоден із звинуваченнями в причетності до тероризму, проявляє солідарність і надає підтримку сім’ям політв’язнів. У своїх молитвах вони звертаються до Всевишнього про якнайшвидше звільнення усіх політв’язнів Криму.

⚡️«СЕГОДНЯ МЫ ЕДЕМ В РОСТОВ НА ЗАСЕДАНИЕ ПО ВЫНЕСЕНИЮ ПРИГОВОРА НАШИМ ДЕТЯМ», – Рустем Мустафаев, отец политзаключённого Сервера Мустафаева Сегодня, 16 сентября 2020 года, в Южном окружном военном суде состоится последнее судебное заседание в отношении фигурантов второй бахчисарайской группы «дела Хизб ут-Тахрир», в ходе которого суд первой инстанции вынесет приговор.Люди едут в Ростов-на-Дону, для того, чтобы поддержать своих единоверцев. Напомним, гособвинитель – прокурор Евгений Колпиков запросил фигурантам второй Бахчисарайской группы сроки от 15 лет до 21 года заключения в колонии строгого режима.Всем фигурантам дела вменяется членство либо организация деятельности «Хизб ут-Тахрир», которая в России запрещена с 2003 года. На территории Украины и большинства европейских стран организация действует без ограничений на уровне национальных законодательств.Подробнее в нашем видеосюжете.

Опубліковано Крымская солидарность Вівторок, 15 вересня 2020 р.

Зазначимо, держобвинувач — російський прокурор Євген Колпіков вимагає для фігурантів «другої бахчисарайської групи» терміни від 15 років до 21 року ув’язнення в колонії суворого режиму.

Нагадаємо, шістьох фігурантів «другої бахчисарайської групи» Марлена АсановаСервера ЗекірьяєваЕрнеса АметоваТимура ІбрагімоваСейрана СалієваМемета Бєлялова затримали 11 жовтня 2017 року, а двох інших — Сервера Мустафаєва і Едема Смаїлова — під час обшуків 21 травня 2018 року. Згідно з російським слідством, Тимур Ібрагімов і Мемет Бєлялов нібито є «організаторами діяльності терористичного угруповання».

Дивитись ще: