Донька Едема Бекірова стала радницею українського омбудсмена | QHA media
17 Жовтня 2019, 17:12

Донька Едема Бекірова стала радницею українського омбудсмена

Закрити

Елеонору Бекірову — доньку колишнього в’язня Кремля Едема Бекірова — призначено радницею українського омбудсмена Людмили Денісової.

Про це повідомила Денісова у Facebook.

За її словами, Бекірова відповідатиме за питання дотримання прав кримськотатарського народу.

Image result for элеонора бекирова

Вітаю у своїй команді Элеонора Бекирова – радника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Вона буде…

Опубліковано Людмилою Денісовою Четвер, 17 жовтня 2019 р.

У свою чергу Бекірова повідомила, що боротиметься за те, «щоб усі ті, хто ще залишився у кремлівських катівнях, найближчим часом повернулися додому».

Рада присоединиться к команде Людмила ДенісоваЕлена Тучина🙏Будем бороться, чтобы все те, кто ещё остался в кремлевских застенках, в ближайшее время вернулись домой.

Опубліковано Элеонорою Бекировою Четвер, 17 жовтня 2019 р.

Елеонора Бекірова 12 вересня разом з адвокатом Олексієм Ладіним і керівницею правління ГО «Крим.SOS» Тамілою Ташевою провели прес-конференцію «В’язень Кремля Едем Бекіров на волі», де розповіли про історію затримання, умови тримання в кримському СІЗО і визволення політв’язня.

Едем Бекіров повернувся в Україну 7 вересня у рамках обміну Києва з Москвою ув’язненими. Бекірова зустріла в аеропорту «Бориспіль» його донька Елеонора. Він подякував усім за допомогу і участь у його звільненні.

Відзначимо, дружина Бекірова Гульнара Бекірова є заступницею голови Генічеської райдержадміністрації Херсонської області.

Дивитись ще: