Додон допускає свою участь у виборах президента Молдови. З ним має намір боротися експрем'єрка Санду | QHA media
03 Грудня 2019, 12:02

Додон допускає свою участь у виборах президента Молдови. З ним має намір боротися експрем'єрка Санду

Закрити

Нинішній президент Молдови Ігор Додон заявив, що не виключає своєї участі у президентських виборах 2020 року.

Про це він говорив в ефірі одного з місцевих телеканалів, передає молдавське видання «Блокнот».

Голова держави також зазначив, що він має намір спочатку порадитися з командою, щоб взяти участь у президентських виборах.

Зображення

Я не виключаю, що балотуватимуся на президентських виборах. Я ще не говорив з колегами. Тепер я зайнятий іншими справами, — підкреслив Додон.

Проросійський політик Ігор Додон був обраний на свою посаду в 2016 році у другому турі загальнонародних виборів. До цього голову республіки обирав парламент. Тоді його суперником виступала лідерка партії «Дія і солідарність», експрем’єрка Майя Санду.

Наступні президентські вибори в країні мають відбутися у 2020 році.

14 листопада парламент Молдови на своєму засіданні проголосував за затвердження нового уряду на чолі з прем’єром Іоном Кіку, який був радником Додона з економічних питань. З 11 нових міністрів уряду шестеро також працювали радниками голови держави.

До цього, 12 листопада парламент висловив недовіру кабінету Майї Санду, яку називають однією з найбільш прозахідних політикинь у країні.

У відповідь партія Санду «Дія і солідарність» та її союзник «Платформа Гідність і правда» заявили про готовність боротися з владою Ігоря Додона, у тому числі, на виборах президента країни.

Дивитись ще: