До Верховної Ради проходять чотири партії — соцопитування | QHA media
Цифри
16 Травня 2019, 13:23

До Верховної Ради проходять чотири партії — соцопитування

Закрити

За результатами спільного соціологічного дослідження центру «Соціальний моніторинг», Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка і соціологічної групи «Рейтинг», необхідний п’ятивідсотковий бар’єр на майбутніх парламентських виборах подолають чотири партії: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя», БПП «Солідарність» і «Батьківщина».

Про це повідомляє група «Рейтинг» на своєму сайті.

Відповідно до соцопитування, серед тих, хто вже визначився і голосуватиме, партія Володимира Зеленського набирає 39,9% (серед усіх опитаних 29,5%), політпроект Юрія Бойка, Вадима Рабиновича і Віктора Медведчука — 10,9% (8,1% ), політична сила Петра Порошенка — 10,6% (7,8%), партія Юлії Тимошенко — 9,1% (6,7%).

За «Честь і силу» Ігоря Смешка проголосували б 5,1% тих, хто визначився (3,8% усіх респондентів), за «Громадянську позицію» Анатолія Гриценка — 5,0% (3,7%), за «Опозиційний блок — партію миру і розвитку» на чолі з Вадимом Новинським, Євгеном Мураєвим і Олександром Вілкулом — 3,5% (2,6%), за Радикальну партію Олега Ляшка — 3,3% (2,4%), за ВО «Свобода» — 2,4% (1,8%), за об’єднання «Самопоміч» — 2,0% (1,5%).

Партія Святослава Вакарчука набрала б 0,9% голосів тих, хто визначився (0,7% голосів усіх опитаних).

Усі інші представлені в опитуванні партії набрали б менше 0,5% голосів виборців.

Дослідження проводилося з 30 квітня — 10 травня у 24 областях України та Києві. Усього було опитано 3 тисячі респондентів. Стандартна похибка вибірки — не більше 1,83%. Чергові вибори до Верховної Ради України мають відбутися 27 жовтня 2019 року.

Сьогодні QHA media повідомило, що лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук представив свою партію «Голос» і тих, хто піде з нею на парламентські вибори.

Дивитись ще: