До Сил спеціальних операцій ЗСУ вперше пройшла жінка

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
06 Квітня 2021, 15:33
Тетяна Нікішина
06 Квітня 2021, 15:33

Відбір кваліфікаційного курсу Сил спеціальних операцій Збройних сил України (ЗСУ) зуміла пройти жінка-військовослужбовець. Це сталося вперше з 2016 року.

Про це повідомляє пресслужба навчально-тренувального центру Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ.

У повідомленні зазначено, що починаючи з 2016 року були спроби кандидаток із середовища «спеціального призначення» і «великої армії» пройти відбір на кваліфікаційний курс Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Незалежно від статі, щоб досягнути цієї мети, курсант має знайти в собі сили і з’єднати всеціло дух, інтелект і фізичну вправність.

До сьогоднішнього дня виклик здолати виснажливий двотижневий відбір ставав непереборним, але хіба що для м’язів. Цей приклад жіночої нескореності остаточно утвердив рівні можливості для тих, хто готовий «опанувати всі стихії, стати вістрям кожної з них», — йдеться у дописі тренувального центру.

Спецпризначенці ЗСУ нагадують у публікації, що в книзі «Застеляйте ліжко» адмірал Вільям Макрейвен говорив, якщо хочете змінити світ, ніколи не бийте у дзвін.

Пам’ятайте, що життя несправедливе і невдачі — це розповсюджене явище. Але якщо ви підете на ризик, стоятимете на своєму у тяжкі часи, будете сміливо дивитися в очі негідникам, підтримуватимете тих, хто склав руки, і ніколи не будете відступати, тоді ви зможете поліпшити своє життя… і, можливо, навіть змінити світ на краще!
Ніколи, за жодних обставин НЕ БИЙТЕ У ДЗВОНИ! — мотивує до вчинків спецназ ЗСУ.

Як повідомляли «Кримські новини», учора, 5 квітня, на бригадному полігоні на Житомирщині відбувся вишкіл танкістів окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Екіпажі танків Т-64 вправлялися у влучності, виконуючи навчальну вправу стрільб вкладним стволом.