До пошуку «українських диверсантів» у Криму підключать нові підрозділи військової поліції російського флоту | QHA media
12 Лютого 2019, 17:08

До пошуку «українських диверсантів» у Криму підключать нові підрозділи військової поліції російського флоту

Закрити

У Криму планують створити підрозділи військової поліції російського флоту для служби у прибережних водах. Зараз формування першого такого підрозділу завершується на Камчатці. Аналогічні структури будуть також створені на Північному флоті й Балтиці.

Про це пишуть російські “Известия”.

За словами екс-начальника Головного штабу ВМФ РФ, адмірала Валентина Селіванова, “специфічний підрозділ, оснащений сучасними засобами виявлення, зробить акваторії, де базуються і розгортаються російські кораблі, безпечнішими”.

Скільки вже ловили “українських диверсантів” у Криму. З розвитком сучасних технологій зростає небезпека диверсій: дельтапланеристи, маломірні судна, бойові плавці. Думаю, що військове керівництво намагається передбачити усі ризики, — стверджує Селіванов.


Фото: РІА Новини

Окрім того, йдеться у матеріалі, до завдань співробітників морської поліції у червоних беретах увійдуть: боротьба з дезертирами і військовими, які відправилися у “самоволку”. Під прицілом нового підрозділу силовиків будуть і звичайні громадяни.

Одна з головних змін функціоналу військової поліції полягає у тому, що «червоні берети» матимуть повноваження затримувати цивільних осіб, які незаконно проникають до закритих акваторій, — пишуть “Известия”.

Як повідомляло QHA media, протягом 2018 року російські кораблі Чорноморського флоту РФ провели близько 200 різних навчань. Зокрема, під час маневрів ними було виконано 28 ракетних стрільб по морських, берегових і повітряних цілях.

Дивитись ще: