До КПВВ біля Криму і на Донбасі курсуватимуть автобуси

Новини України та світу
Ірина Требунських
28 Липня 2021, 17:
КПВВ «Чаплинка»
Ірина Требунських
28 Липня 2021, 17:

Через адмінмежу з тимчасово окупованим Росією Кримом і лінією розмежування на Донбасі ходитиме громадський транспорт. Відповідне рішення ухвалив Кабмін,  передає «Урядовий портал».

Зазначається, що громадянам, які перетинають лінію дотику та адмінмежу без автомобіля, доводиться значну відстань проходити пішки — адже транспортного сполучення з контрольними пунктами в'їзду-виїзду не було. Особливо незручно це для людей з маломобільних груп населення.

Генеральний директор Директорату реінтеграції та гуманітарного розмінування Денис Тацій підкреслив, що послуги з перевезення будуть безкоштовними.

Документ, який було прийнято сьогодні на засіданні Уряду, дозволить забезпечити нашим громадянам, які прибувають з тимчасово окупованих територій України не автівкою, нормальне пересування до КПВВ. Ця послуга абсолютно безкоштовна, — підкреслив Тацій.

Автобусне перевезення забезпечуватиме держпідприємство «Реінтеграція та відновлення». Автобуси курсуватимуть на підконтрольній уряду території України від КПВВ до лінії дотику та у зворотному напрямку.

Як інформували «Кримські новини», 22 липня в Україні скасували стягнення за адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням порядку в'їзду-виїзду з тимчасово окупованих територій, якщо є обставини гуманітарного характеру.