До 15 листопада облаштують КПВВ «Каланчак» і «Чонгар». Тут з'являться центри надання адмінпослуг | QHA media
21 Серпня 2019, 12:20

До 15 листопада облаштують КПВВ «Каланчак» і «Чонгар». Тут з'являться центри надання адмінпослуг

Закрити

На 15 листопада заплановано введення в експлуатацію нових будівельних об’єктів на контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак» і «Чонгар» біля адміністративного кордону анексованого Криму.

Про це йшлося під час виїзної наради за участі голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва, представників міністерства інфраструктури, компанії «Укрінтеравтосервіс», яка відбулася біля КПВВ «Чонгар».

Як повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, Гусєв зазначив, що у сервісних зонах поблизу КПВВ планується побудувати центри надання адміністративних послуг, для чого необхідно запроектувати проведення якісного зв’язку.

Заступник генерального директора «Укрінтеравтосервіс» Олександр Шендрик повідомив, що розпочато роботи з виносу земельних ділянок у Чонгарі, а потім такі ж роботи будуть здійснюватися і в Каланчаку.

#KhersonDreamTeamХід будівництва КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» обговорили під час міжвідомчої наради20 серпня голова…

Опубліковано Херсонська обласна державна адміністрація Вівторок, 20 серпня 2019 р.

У липні під час робочої поїздки до Херсонської області президент Володимир Зеленський відвідав контрольний пункт в’їзду-виїзду «Чонгар» на адміністративному кордоні з Автономною Республікою Крим. Він доручив до кінця року облаштувати КПВВ на адмінкордоні з анексованим півостровом, а в іншому випадку пригрозив голові Херсонської ОДА звільненням.

Дивитись ще: