Державну «Укрпошту» збираються частково приватизувати. Голова компанії підтримав пропозицію прем'єра продати акції міжнародним інвесторам | QHA media
21 Жовтня 2019, 18:01

Державну «Укрпошту» збираються частково приватизувати. Голова компанії підтримав пропозицію прем'єра продати акції міжнародним інвесторам

Закрити

Частину акцій «Укрпошти» хочуть продати міжнародним інвесторам. Таку ідею прем’єра України Олексія Гончарука вирішив підтримати голова Укрпошти Ігор Смілянський, написавши про це у Facebook.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів, що частина акцій «Укрпошти» може бути розміщена на міжнародних майданчиках, і він на 100% правий. Більш того, я буду пишатися, якщо ми станемо першою великою державною компанією, яка це зробить, — повідомив Смілянський.

Також він зазначив, що буквально декілька років тому порушувалося питання про те, чи буде в подальшому діяти «Укрпошта», тоді як зараз триває обговорення перспектив продажу частини її акцій.

«Тобто з’явилося щось цінне, що можна продати», — підкреслив він.

Раніше у прес-релізі місії МВФ повідомлялося, що темпи зростання економіки України, незважаючи на успіхи в реформах, залишаються низькими для того, щоб скоротити розрив між рівнями доходів з сусідніми країнами. Так, МВФ рекомендував провести в Україні низку першочергових реформ: судову, антикорупційну, введення ринків енергетичних ресурсів, відкриття ринку землі, зменшення ролі держави і олігархів в економіці.

Дивитись ще: