Деокупація Криму: умова для залізничного сполучення з півостровом

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
19 Лютого 2021, 12:04
Тетяна Нікішина
19 Лютого 2021, 12:04

Україна не розглядає силовий варіант повернення Криму. Відновлення залізничного сполучення з півостровом можливе тільки за умови деокупації.

Пропагандистські медіа Кремля останніми днями поширюють свідомо помилкову інформацію. Про це 19 лютого повідомили у представництві президента України в Криму.

Плануються заходи щодо покращення залізничного пасажирського сполучення між районами, наближеними до КПВВ на адміністративному кордоні з Кримом. Йдеться про населені пункти, які розташовані на материковій частині України. Ініціатива реалізується виключно з метою створення якісних умов перетину адміністративного кордону та реінтеграції жителів тимчасово окупованих територій.

«Укрзалізниця» наразі забезпечує пересадочне залізничне сполучення до/від залізничних станцій Вадим (КПВВ Каланчак) і Сиваш (КПВВ Чонгар). Призначення додаткових потягів здійснюється в метою задоволення потреб пасажирів.

Як повідомляли «Кримські новини», через нові обшуки у кримських татар на окупованому Росією півострові Меджліс кримськотатарського народу закликав світову спільноту до посилення тиску на РФ.