Денісова зустрілася з головою кримськотатарської діаспори Стамбула | QHA media
19 Листопада 2019, 16:16

Денісова зустрілася з головою кримськотатарської діаспори Стамбула

Закрити

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова провела зустріч з головою кримськотатарської діаспори у Стамбулі Джелялем Ічтеном в кулуарах II-ї міжнародної конференції омбудсменів, яка триває у Туреччині.

Під час зустрічі сторони обговорили можливі шляхи співпраці зі звільнення 87 кримських татар, які незаконно утримуються на території Росії і окупованого нею Криму, а також допомоги їхнім сім’ям.

Джелял Ічтен попросив Денісову звернутися до українських депутатів з проханням прискорити ухвалення закону «Про права корінних народів України».

На думку Ічтена, це дозволить привернути увагу, у тому числі міжнародного співтовариства, до боротьби за права і свободи кримських татар.

☝️☝️В перерві між сесіями конференції мала можливість зустрітися з Головою кримськотатарської діаспори у Стамбулі паном…

Опубліковано Людмилою Денісовою Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Вчора Людмила Денісова передала турецькому омбудсмену Шерефу Малкочу список з інформацією про 115 політв’язнів, серед яких 87 кримських татар, утримуваних в Росії і окупованому Криму. Малкоч пообіцяв українському омбудсмену допомогти у боротьбі за повернення в’язнів Кремля.

Дивитись ще: