Денісова вимагає від Росії офіційної інформації про незаконно затриманих українців | QHA media
17 Лютого 2020, 18:42

Денісова вимагає від Росії офіційної інформації про незаконно затриманих українців

Закрити

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до російської омбудсменки Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційну інформацію стосовно затриманих громадян України.

Вимога Денісової пов’язана із нещодавніми незаконними арештами кримського татарина Нарімана Межмедінова та чотирьох українських рибалок.

Вона звернулася до Москалькової з вимогою «надати офіційні дані стосовно затриманих громадян України, зокрема, їх повні анкетні дані, підстави затримання та процесуальний статус, а також перевірити дотримання прав затриманих громадян України на належне утримання, справедливий суд та захист».

Закликаю представників міжнародних правозахисних організацій тримати на контролі ситуацію щодо чергових фактів затримання країною-агресором громадян України та не допустити порушення їх основоположних прав і свобод, — написала Денісова у Facebook.

⚡️⚡️Російська Федерація продовжує незаконно затримувати громадян України на тимчасово окупованій території Кримського…

Опубліковано Людмилою Денісовою Понеділок, 17 лютого 2020 р.

QHA media повідомляло, що сьогодні ФСБ розмістила інформацію про затримання в анексованому Криму жителя Чорноморського району, підозрюваного «в участі у незаконному збройному формуванні батальйоні імені Номана Челебіджихана». 

15 лютого ФСБ затримала рибацький корабель з чотирма громадянами України на борту і утримує їх в Керчі окупованого Криму. Човен вийшов із села Райнівка Запорізької області. За цим фактом відкрито кримінальне провадження під процесуальним керівництвом прокуратури Криму.

Дивитись ще: