Денісова передала Туреччині список українських політв'язнів | QHA media
18 Листопада 2019, 17:16

Денісова передала Туреччині список українських політв'язнів

Закрити

Список з інформацією про 115 політв’язнів, серед яких 87 кримських татар, утримуваних в Росії і окупованому Криму, переданий турецькому омбудсмену Шерефу Малкочу.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, яка перебуває у Стамбулі, де бере участь в роботі II-ї міжнародній конференції омбудсменів.

Під час зустрічі з турецьким колегою Денісова звернулася з проханням посилити співпрацю Києва і Анкари щодо повернення українських політв’язнів додому.

Image result for денисова уполномоченный по правам человека"

Шереф Малкоч пообіцяв українському омбудсмену допомогти у боротьбі за повернення в’язнів Кремля.

Денісова також висловила подяку за особисте сприяння президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана у звільненні Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова у 2017 році та подякувала Туреччині за співавторство над проєктом резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна», яка нещодавно була схвалена третім комітетом Генасамблеї ООН.

У рамках робочого візиту до Стамбулу відбулася зустріч з Головним Омбудсманом Республіки Туреччина Шерефом…

Опубліковано Людмилою Денісовою Понеділок, 18 листопада 2019 р.

13 вересня українська сторона підготувала і направила в Москву новий список з обміну утримуваними в Росії і в Криму українцями.

Раніше Людмила Денісова заявляла, що є перспективи ще одного обміну утримуваними особами між Україною і Росією, який може відбутися до кінця 2019 року.

Дивитись ще: