«Демократія по-кримськи»: Константинова переобрали «спікером парламенту» одноголосно

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
20 Вересня 2019, 12:37
Асіф АлієвQHA
20 Вересня 2019, 12:37

Володимира Константинова, який очолював так звану «держраду» Криму після анексії півострова Росією, знову обраний «головою парламенту».

Як повідомляє ТАСС, за кандидатуру 62-річного лідера кримського відділення путінської партії «Єдина Росія» проголосували 74 «депутата» з 74-х, що голосували.

Константинов був єдиним претендентом на свій пост, інші фракції (ЛДПР — 10 «депутатів» і КПРФ — 5 «депутатів») своїх кандидатів не висували.

Голосування проводилося у таємному режимі бюлетенями у спеціальних кабінках.

Депутаты Госсовета Крыма избрали меня на должность Председателя Государственного Совета Республики Крым второго созыва. Я вижу свою работу в следующие пять лет в реализации программы партии «Единая Россия» «От Крымской весны к Крымской мечте». Благодаря ей завершится модернизация республики, начатая в 2014 году, она выведет полуостров на совершенно новый уровень. Я считаю это нашей исторической задачей. «Время выбрало нас!» — не пустые слова, мы должны сделать Крым самым развитым регионом России.Впереди много интересной работы. Мы выстроим деловые отношения с нашими коллегами, представляющими другие партии в крымском парламенте. Нас всех объединяет любовь к Крыму. Мы все желаем республике мира, спокойствия и процветания. И все будем для этого делать! Благодарю всех за поддержку!#Крым #Россия

Опубліковано Владимиром Константиновим Пʼятниця, 20 вересня 2019 р.

8 вересня в Криму відбулися «вибори» до «парламенту» ("держради") і місцевих «органів влади» при явці виборців нижче, ніж у 35%. На анексованому півострові спробували пояснити це тим, що у європейських країнах явка нібито «найчастіше не перевищує 35%», і цей показник в Криму також укладається у «середньоросійський стандарт».

У свою чергу в інтерв'ю QHA media заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Ахтем Чийгоз повідомив, що ігнорування «виборів» кримчанами — це триваючий системний протест на півострові. 11 вересня Верховна Рада не визнала легітимність так званих «виборів» в анексованому Криму, проведених 8 вересня.