«Cвідомі» запустили в Instagram флешмоб спогадів про український Крим | QHA media
29 Липня 2020, 12:53

«Cвідомі» запустили в Instagram флешмоб спогадів про український Крим

Закрити

Український медіа-ресурс «Cвідомі» запустив в Instagram онлайн-флешмоб «Ті ночі в Криму тепер кому».

Користувачів соцмережі закликають публікувати фото та ділитися спогадами про Крим.

Ми стали забувати, як влітку проводили тижні, а то й місяці в різних куточках Криму. Як пробували пахлаву і свіжі фрукти. Як разом з батьками або друзями відчували себе вільними і щасливими. То який він –​ наш Крим? Яким був і яким його пам’ятаємо?, –​ йдеться у повідомленні організаторів флешмобу.

Для того, щоб взяти участь, необхідно викласти пост в Instagram про яскраві й теплі спогади, пов’язані з Кримом, і додати хештег зі словами «Ті ночі в Криму тепер кому».

«Це може бути опис вашого улюбленого місця, весела історія, текст-рефлексія, місце в Криму, яке вас надихає, тощо. Хоч вірші –​ повна свобода вашої фантазії», –​ зазначають організатори.

При цьому, навіть якщо людина ніколи не була в Криму, вона може написати про те місце, куди вирушить одразу після деокупації півострова.

Нагадаємо, у лютому 2014 року в Криму озброєні люди в формі захопили будівлю Верховної Ради Криму, Сімферопольський аеропорт, Керченську поромну переправу, інші стратегічні об’єкти, а також блокували дії українських військ.

16 березня 2014 року на території окупованого Криму і Севастополя відбувся невизнаний більшістю країн світу «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на «референдумі».

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. 

Дивитись ще: