COVID-19 в Україні — в «помаранчевій» зоні залишилася одна область

Новини України та світу
Ірина Требунських
15 Травня 2021, 16:14
Ірина Требунських
15 Травня 2021, 16:14

Наразі на території України лише одна область залишилася у «помаранчевій» карантинній зоні. Таку інформацію сьогодні, 15 травня, опублікувало міністерство охорони здоров’я України.

Відповідно до показників, досі у «помаранчевій» зоні рівня епіднебезпеки залишається Черкаська область — через коефіцієнт виявлення випадків інфікування, який 14 травня перевищив цільовий показник і становив 20,8%.

Нагадаємо, «помаранчевий» — попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Всі інші області України та Київ наразі перейшли вже до «жовтої» карантинної зони, яка є базовою. Миколаївська область, яка 14 травня потрапляла в «помаранчеву» зону через перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування (20,8%), знову повернулася в «жовту» — коефіцієнт за останню добу становив 19,3%.

Як повідомляли «Кримські новини», міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав симптоми нового штаму коронавірусу, який зафіксований в Індії. Цей різновид COVID більш агресивний, ніж штами з ПАР і Великобританії.

На початку травня Україна закрила в'їзд до країни з Індії для запобігання поширенню індійського штаму COVID-19.