COVID-19 в Україні: у Чернівецькій області ще 13 випадків захворювання, у Житомирі — три | QHA media
Цифри
24 Березня 2020, 14:15

COVID-19 в Україні: у Чернівецькій області ще 13 випадків захворювання, у Житомирі — три

Закрити

Сьогодні, 24 березня, у Чернівецькій області підтвердили ще 13 випадків зараження коронавірусом.

Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Сьогодні вранці ми отримали чергові результати нашого лабораторного центру. Мусимо констатувати, що кількість хворих на коронавірус збільшилася на 13 осіб. І на цей момент маємо уже 38 інфікованих людей, — заявив він.

Також міський голова підкреслив, що у селі Колінківці Хотинського району захворіло 12 осіб, у Брусниці Кіцманського району – 7 осіб, в Лужанах Кіцманського району – 4 особи, у Великому Кучурові Сторожинецького району – 2 особи, у Заставній – 2 особи, у Чернівцях – також 2 особи.

Ще по 1 інфікованій особі виявлено у населеному пункті Хотин, Їжівці Сторожинецького району, Юрківці Заставнівського району, Кам’янка Глибоцького району, Луковиця Глибоцького району, Топорівці Новоселицького району.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук про ситуацію із коронавірусом у Чернівецькій області [24.03.2020]

Важливо ‼️ У Чернівецькій області 24 березня офіційно підтверджено ще 13 випадків зараження коронавірусом. Таким чином, загальна чисельність недужих на Буковині від першого встановленого випадку складає 38 людей. Географія розповсюдження виглядає так:Колінківці Хотинського району – 12 осібХотин – 1 особаБрусниця Кіцманського району – 7 осібЛужани Кіцманського району – 4 особи Великий Кучурів Сторожинецького району – 2 особиЇжівці Сторожинецького району – 1 особа Заставна – 2 особиЮрківці Заставнівського району – 1 особаГлибока – 1 особа Кам’янка Глибоцького району – 1 особаЛуковиця Глибоцького району – 1 особаТопорівці Новоселицького району – 1 особаЧернівці – 2 особиЛабораторні дослідження обласний лабораторний центр проводитиме щодня.Нагадуємо, що 1 особа видужала, 1 випадок – летальний.

Опубліковано Сергій Осачук Вівторок, 24 березня 2020 р.

Також сьогодні мер Житомира Сергій Сухомлин зазначив, що у місті виявлено ще три позитивних результата експрес-тесту на COVID-19.

Два випадки підтвердили у пацієнток, які були раніше госпіталізовні з пневмонією.

Експрес-тест підтвердив діагноз. Чекаємо лабораторного підтвердження. Закордон жінки не їздили, — написав він у соцмережі.

Ще один позитивний результат експрес-тесту на #COVID-19 у Житомирі. Пацієнтку госпіталізуємо в інфекційному відділенні…

Опубліковано Сергієм Сухомлиним Вівторок, 24 березня 2020 р.

Станом на 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них три випадки летальні, а один пацієнт повністю одужав. За добу зафіксовано 11 нових випадків.