COVID-19 та ОРДЛО: в «ЛНР» померли дев'ятеро з ознаками респіраторного захворювання, а в «ДНР» — 15 осіб під підозрою | QHA media
24 Березня 2020, 17:06

COVID-19 та ОРДЛО: в «ЛНР» померли дев'ятеро з ознаками респіраторного захворювання, а в «ДНР» — 15 осіб під підозрою

Закрити

У лікарні окупованого Луганська померли дев’ять осіб, в яких спостерігалися симптоми короновірусної інфекції.

Про це повідомили у пресслужбі Міноборони України, посилаючись на дані розвідки.

За повідомленням Головного управління розвідки міністерства оборони України, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях намагаються через засоби масової інформації переконати місцеве населення, що осіб із симптомами коронавірусу не виявлено. При цьому приховується інформація, що інфекційні відділення медичних закладів, у т. ч. військових, переповнені хворими з високою температурою, — йдеться у повідомленні.

Також приховується зростання кількості померлих з діагнозами гострого респіраторного захворювання.

Так, протягом минулого тижня тільки у сьомій міській лікарні Луганська від нібито «звичайної пневмонії» померли дев’ять осіб. Однак, за висновками патологоанатомів, причини цих смертей мають ознаки, притаманні COVID-19, але це заборонено вказувати в офіційних документах, — зазначають у Міноборони.

Також стало відомо, що у так званій «ДНР» госпіталізовано 15 осіб з підозрою на коронавірус, ще 71 людина перебуває на карантині, повідомляє видання «Новости Донбасса».

Також зазначається, що тільки у половини з них були взяті тести на наявність COVID-19.

Наразі, за словами окупантів, — «жодного підтвердженого випадку коронавіруса немає». Результати тестів другої половини людей на карантині будуть протягом двох днів.

Станом на ранок 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджені випадки COVID-19. З них три випадки летальні, а один пацієнт повністю одужав.

Також сьогодні у Чернівецькій області підтвердили ще 13 випадків зараження коронавірусом, а у Житомирі — три.

Дивитись ще: