COVID-19: Денісова звернулася до Москалькової через ненадання медичної допомоги українським політв'язням | QHA media
25 Березня 2020, 19:03

COVID-19: Денісова звернулася до Москалькової через ненадання медичної допомоги українським політв'язням

Закрити

Сьогодні, 25 березня, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вчергове звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням надати належну медичну допомогу українським політв’язням.

Наші співгромадяни скаржаться на неналежні умови тримання і ненадання відповідної медичної допомоги, неприпустиме в умовах оголошеної пандемії коронавирусної інфекції COVID-19, адже пенітенціарні установи вважаються підсилювачами поширення інфекційних захворювань і є місцями з високим ризиком зараження, – написала Денісова у соцмережі.

Вона закликала провести кваліфіковане обстеження в’язнів з обов’язковим тестуванням на коронавірус.

«Звертаюся до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової невідкладно вжити заходів, з урахуванням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я в умовах пандемії коронавірусної інфекції, з метою забезпечення прав ув’язнених громадян України», — зазначила український омбудсмен.

Також Денісова закликала міжнародні спільноти «взяти на контроль ситуацію щодо забезпечення Російською Федерацією прав громадян України на життя і здоров’я в умовах місць несвободи, щоб не допустити фатальних наслідків для їхнього життя».

☝️☝️Всупереч взятим на себе Російською Федерацією міжнародним зобов'язанням, більшість з п'яти тисяч громадян України,…

Опубліковано Людмилою Денісовою Середа, 25 березня 2020 р.

QHA media повідомляло, що Людмила Денісова вимагала зробити тест на новий коронавірус та зробити медичне обстеження фігуранту «другої бахчисарайської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Серверу Мустафаєву.

Дивитись ще: