Covid-19: активісти нагадують про порушення прав людини в анексованому Криму онлайн | QHA media
ВІДЕО
26 Березня 2020, 13:34

Covid-19: активісти нагадують про порушення прав людини в анексованому Криму онлайн

Закрити

Цього місяця активісти не зможуть вийти під посольство Росії у Києві через впроваджені заходи проти пандемії нового коронавірусу, тому громадські організації вирішили нагадати про жертв насильницьких зникнень у Криму в рамках віртуального марафону.

Про це йдеться на сторінці «КримSOS».


Зазначається, що на сьогодні й досі залишається невідомою доля 15 безвісти зниклих під час анексії Кримського півострову.

За даними «КримSOS», загалом після 2014 року в Криму було викрадено 45 осіб.

Сьогодні ми хочемо нагадати, що рідні жертв злочинів окупантів у Криму й досі чекають на їхнє повернення. У той самий час жодний з цих злочинів й досі не був належним чином розслідуваний. Поки увесь світ бореться з COVID-19, права людей, які живуть у Криму та на Донбасі, продовжують порушуватися Російською Федерацією. Сьогодні ми вкотре вимагаємо від РФ належним чином розслідувати усі випадки насильницьких зникнень у Криму та нарешті відповісти, де Ервін Ібрагімов, — йдеться у повідомленні.

Активісти висловлюють подяку колегам з Гельсінської спілки з прав людини, Центру громадянських свобод та Центру прав людини ZMINA за те, що вони підтримали таку ініціативу.

Права людини не можна поставити на паузу: 44 акція на підтримку родичів жертв насильницьких зникнень у Криму

Цього місяця ми не можемо вийти під посольство РФ у Києві через впроваджені міри проти пандемії, тому ми вирішили нагадати про жертв насильницьких зникнень у Криму у рамках віртуального марафону.Зробіть репост нашого відео та станьте голосом ініціативи Find&Free, аби не дати забути про злочини окупантів.Ми хочемо подякувати нашим колегам з Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ, Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод та ZMINA. Центр прав людини за те, що вони підтримали дану ініціативу.

Опубліковано Крим_ SOS Четвер, 26 березня 2020 р.

Вже більше трьох років щомісяця активісти «КримSOS» приходять під посольство Росії у Києві, щоб вчергове вимагати ефективного розслідування викрадення Ервіна Ібрагімова та інших жертв насильницьких зникнень в анексованому Криму.

Дивитись ще: