«Чим поїтиме Росія своїх туристів в Криму — незрозуміло» — Джемілєв

Новини України та світу
Ірина Требунських
04 Травня 2021, 19:32
Ірина Требунських
04 Травня 2021, 19:32

Окупанти в Криму весь час скаржаться на брак води, але водночас заявляють про 5-6 мільйонів туристів, які приїдуть з держави-агресора Росії. Про це говорив лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв в інтерв’ю Obozrevatel.

Чим вони їх будуть поїти — не зрозуміло. Їм потрібна ця показуха, щоб продемонструвати, нібито з туризмом у Криму все гаразд. Але щодо контингенту туристів, то багато хто приїжджає зі своїми продуктами, — підкреслив Джемілєв.

Лідер кримськотатарського народу підкреслив, що окупанти час від часу вигадують начебто рішення проблеми з водою на півострові, щоб «дати надію» мешканцям. Але при цьому проблему з водопостачанням створюють самі окупанти з Росії — наприклад, будівництвом житла для росіян, якими держава-агресор намагається заміщати українське і кримськотатарське населення Криму.

«Вони привезли вже близько пів мільйона людей. На крадену територію вони заганяють своїх жителів. Крім того, дуже багато води споживають військові бази», —  пояснив народний депутат.

Джемілєв нагадав, що тоталітарні режими падають абсолютно несподівано — як, наприклад, Радянський союз. «Причому, потенціал Росії не можна порівнювати з потенціалом Радянського Союзу. ВВП Росії поступається ВВП Італії, яка в десятки разів менша, ніж РФ», — додав політик. Та Росія продовжує замість підвищення ВВП спрямовувати фінанси на озброєння і дезінформаційні прокремлівські кампанії. Адже в державі-агресорі у середньому на одного військовослужбовця вони витрачають у п'ять разів менше, ніж країни НАТО.

«Кримські новини» публікували пояснення лідера кримськотатарського народу, народного депутата Мустафи Джемілєва, що вода в незаконно анексованому Росією Криму необхідна окупантам не для населення, а для забезпечення своїх військових містечок і промисловості. 

Окупанти в Криму заявили, начебто «знайшли винних» у проблемах із водозабезпеченням населення українського півострова. Вони вирішили подати позов проти Мустафи Джемілєва, голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова і колишнього депутата Верховної Ради Андрія Сенченка.