Чубаров запропонував міністрам західноєвропейських країн перетнути адмінкордон з Кримом | QHA media
18 Травня 2019, 20:10

Чубаров запропонував міністрам західноєвропейських країн перетнути адмінкордон з Кримом

Закрити

Деяким міністрам західноєвропейських країн варто запропонувати разом з нами перейти адмінкордон України з окупованим Кримом.

Про це у Києві на мітингу, присвяченому 75-м роковинам геноциду кримських татар, заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи рішення комітету міністрів Ради Європи, яке може відкрити дорогу для розморожування діяльності повноважень російської делегації в організації.

Чубаров зазначив, що однією з мотивацій для такого рішення у Раді Європи послужило бажання надати доступ російським громадянам звертатися до Європейського суду з прав людини. Про це, зокрема, сказав голова МЗС Німеччини.

Бачите, яка мотивація? Для деяких європейських політиків важливо, щоб росіяни могли звертатися до Європейського суду з прав людини, щоб захиститися від свого уряду. Але у мене виникає питання: а чому ці громадяни допускають такий уряд до влади? А, може, деяким міністрам західноєвропейських країн запропонувати приїхати в Україну, щоб стати разом з нами — з кримськими татарами і українцям, і разом з нами пішки перейти адмінкордон з Кримом? Адже якщо так важливо, щоб громадяни Росії могли звертатися до ЄСПЛ, то чому не так важливі права усіх українців, кримських татар вільно пересуватися всією країною?

LIVE | Митинг на Майдане: 75 лет депортации крымских татар

18 мая на Майдане Независимости вспоминают жертв депортации крымскотатарского народа с полуострова. Именно в этот день, в 1944 году началась депортация крымских татар с полуострова. Мы будем вести прямую трансляцию траурного митинга памяти жертв депортации на Майдане Независимости.

Опубліковано Крым Реалии Субота, 18 травня 2019 р.

17 травня у Раді Європи заявили, що готові повернути Росії право голосу в Парламентській асамблеї (ПАРЄ). Про це йдеться у заяві, ухваленій головами МЗС 47 держав. Документ підтримано більшістю голосів. Проти пропозиції голосували представники України, Грузії, Естонії, Латвії та Литви.

Дивитись ще: