Чубаров прокоментував заяву окупантів щодо «позову» проти України через воду

Новини України та світу
Хельга Полтавка
10 Березня 2021, 19:06
Хельга Полтавка
10 Березня 2021, 19:06

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров відреагував на заяву підконтрольного Росії «спікера парламенту» Криму Володимира Константинова про те, що окупанти готуються подати проти України позов «через шкоду, заподіяну півострову водною блокадою» після перекриття Північно-Кримського каналу.

Чубаров написав на своїй сторінці у Facebook, що «бандити не повинні залишатися довго безкарними… Інакше у них зовсім дах їде».

Російські окупанти і їхні прислужники, які захопили і утримують силою наш дім, нашу землю, наше майно, переслідують кримськотатарський народ і етнічних українців, тепер захотіли від нас «грошей, води і електроенергії», — заявив Чубаров.

Бандити не повинні залишатися довго безкарними .... Інакше у них зовсім "дах" їдеРосійські окупанти і їхні...

Posted by Рефат Чубаров on Wednesday, March 10, 2021

Як повідомляли «Кримські новини», окупанти мають намір через суд вимагати воду для Криму та готують «позов» проти України.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляв, що відновлення подачі дніпровської води в Крим каналом можливе тільки після його деокупації. А постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич заявив, що необхідно добудувати дамбу на Північно-Кримському каналі, щоб максимально унеможливити потрапляння води до тимчасово окупованого Криму.

ЄСПЛ прийняв позов України проти РФ щодо порушення прав людини в окупованому Криму.