Чотири області України потрапили до «червоної» карантинної зони

Новини України та світу
Ірина Требунських
13 Березня 2021, 13:57
Ірина Требунських
13 Березня 2021, 13:57

Сьогодні, 13 березня, в Україні оновлено розподіл областей і регіонів по карантинним зонам відносно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Про це повідомляє міністерство охорони здоров’я країни.

За показниками поширення захворюваності до «червоної» зони віднесли Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську і Чернівецьку області.

У «помаранчевій» залишаються Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська області та місто Київ.

Так, у Закарпатській області спостерігається найвищий показник завантаженості ліжок з киснем  — 66,9%. Найбільше перевищення епідеміологічного порогу зафіксовано наразі у Івано-Франківській області — 209,1%.

Рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня.

Станом на 13 березня 2021 року зафіксовано 13 276 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні. Як повідомляє голова МОЗ Максим Степанов, захворіли 710 дітей та 382 медпрацівники. Найбільше виявлено випадків захворювань за добу у Києві — 1049. За ним йдуть показники Вінницької області: 933 випадки за добу.

13 276 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 13 березня 2021 року. Зокрема,...

Posted by Максим Степанов on Friday, March 12, 2021

Нагадаємо, в Україні почалася третя хвиля епідемії COVID-19. Міністр охорони здоров'я повідомив, що знову можуть ввести локдаун, якщо половина регіонів країни потрапить до «червоної» зони.

«Кримські новини» повідомляли, що 1 березня президент Володимир Зеленський підписав закон, згідно з яким допомога з часткового безробіття може надаватися не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації на території України.