Члена «Єдиної Росії», затриманого на КПВВ «Каланчак», підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України | QHA media
06 Грудня 2019, 17:40

Члена «Єдиної Росії», затриманого на КПВВ «Каланчак», підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України

Закрити

Затриманому 3 грудня на КПВВ «Каланчак» на адмінкордоні з Кримом члену партії «Єдина Росія» Ігорю Кучерявому, який активно підтримував окупацію півострова, повідомлено про підозру.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури АРК.

За даними відомства, Кучерявого підозрюють за частиною 2 статті 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Image result for игорь кучерявый крым"

За версією слідства, підозрюваний у березні 2014 року був учасником організації «Автоканал Севастополя», яка через канали зв’язку координувала роботу «самооборони Криму».

Також Кучерявий може бути причетний до організації та забезпечення роботи блокпостів у Севастополі, до спостереження за окремими військовими частинами України і дільницями, де відбувалося голосування на так званому «загальнокримському референдумі».

ПОВІДОМЛЕНО ПРО ПІДОЗРУ ЧЛЕНУ «СЕВАСТОПОЛЬСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТРАДИ «ЕДИНАЯ РОССИЯ»Сьогодні, 6 грудня 2019 року,…

Опубліковано Прокуратура Автономної Республіки Крим Пʼятниця, 6 грудня 2019 р.

Прокуратура АР Крим готує клопотання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу.

Як писало QHA media, Кучерявий прямував з Криму в Херсон з метою отримати український закордонний паспорт. Він нагороджений медаллю «За повернення Криму» міністерства оборони Росії.

Дивитись ще: