«Через засудження ними анексії Криму і бажання жити на рідній землі» — Денісова про вирок фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» з «ялтинської групи» | QHA media
12 Листопада 2019, 16:51

«Через засудження ними анексії Криму і бажання жити на рідній землі» — Денісова про вирок фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» з «ялтинської групи»

Закрити

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова пообіцяла сприяти адвокатам у процесі оскарження вироку, оголошеного сьогодні ростовським судом у відношенні шістьох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» з «ялтинської групи».

Омбудсмен повідомила, що права кримських татар були порушені з моменту їхнього незаконного затримання російськими силовиками ще у 2016 році, а вирок пов’язаний також з тим, що вони засуджували анексію Криму Росією.

Image result for людмила денисова"

Денісова нагадала, що засуджені російським судом фігуранти «справи Хізб ут-Тахрір» є громадянами України.

⚡⚡⚡Сьогодні Південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону засудив фігурантів справи ялтинської ланки «Хізб ут –…

Опубліковано Людмилою Денісовою Вівторок, 12 листопада 2019 р.

Сьогодні, 12 листопада, Південний окружний військовий суд Росії у Ростові-на-Дону засудив шістьох кримських татар Мусліма Алієва, Інвера Бекірова, Вадима Сірука, Емір-Усеіна Куку, Рефата Алімова і Арсена Джеппарова до термінів позбавлення волі від семи до 19 років.

Одразу після суду директор з питань Східної Європи і Центральної Азії міжнародної правозахисної організації Amnesty International Марі Струтерс закликала російську владу негайно скасувати несправедливі вироки і відпустити кримських татар. Також вирок засудили українські й російські правозахисники.

Дивитись ще: