Через ремонти і аварії — окупанти оголосили про нові відключення води в Криму

Новини України та світу
Ірина Требунських
02 Липня 2021, 18:05
Ірина Требунських
02 Липня 2021, 18:05

Сьогодні, 2 липня, у низці міст і селищ тимчасово окупованого Росією Криму знову вимикатимуть централізоване водопостачання для населення. Відповідне попередження опублікувало окупаційне підприємство «Вода Криму».

У Сімферополі сьогодні відключили воду мешканцям вулиць Джерельна, Водників, Промислова, Морська, Лісова, Беспалова, Ушакова, Дм. Ульянова, Київська, прилеглих вулиць і провулків. Також води не буде в садових товариствах «Дачник», «Ювілейний», «Дзержинець», селищах Молодіжне, Гресовське, Аграрне, Комсомольське, Укромне, Радгоспне.

В Алушті з сухими кранами залишаються мешканці вулиць Саранчева, Шкільної, Артилерійської, Виноградної, 60-річчя СРСР, а також селища Партеніт, село Рибаче.

Місто Керч — з 9:00 до 17:00 водопостачання міста відбуватиметься зі зниженим тиском і перебоями, — попереджають окупанти.

У Бахчисарайському районі окупанти економитимуть воду на населенні селища Почтове і села Богатир, у Красноперекопському — на населенні села Ільїнка, а в Єдикуйському районі (окупанти називають його «Ленінським») — села Горностаївка.

У Феодосії без централізованого водопостачання залишаться містяни у мікрорайоні «Ближні Комиші» та по вулиці Гарнаєва, а також мешканці села Берегове.

Нагадаємо, напередодні окупанти відключили водопостачання мешканцям Алушти, Сімферополя, Євпаторії, Джанкоя та низки інших населених пунктів.

Як повідомили «Кримські новини», окупанти Криму, попри постійні проблеми з водопостачанням для населення, заявили про підвищення тарифів.