Через несплату податків — у «Київавтодорі» проводяться обшуки

Новини України та світу
Ірина Требунських
17 Червня 2021, 17:50
Фото: ДФС
Ірина Требунських
17 Червня 2021, 17:50

Наразі в комунальній корпорації «Київавтодор» проводяться обшуки через несплату податків на суму 30 мільйонів гривень. Про це повідомляє Державна фіскальна служба.

Зазначається, що «Київавтодор» замовив у 2018-2019 році будівництво та реконструкції мостів, шляхопроводів у Києві. Кримінальне провадження розпочато через несплату податків під час проведення цих робіт.

Підрядники у змові з «Київавтодор» зазначали у документації підприємства з ознаками фіктивності, залучених нібито для субпідрядних робіт, щоб ухилитись від сплати податків у особливо великих розмірах та завищити реальну вартість ремонтних робіт, — йдеться у повідомленні.

При цьому вартість на одному з шляхопроводів становить понад 400 мільйонів гривень.

«Умисне завищення реальної вартості робіт чи послуг, ухилення від сплати податків, зловживання службовим становищем, — все це шкодить інтересам громади та держави в цілому», — зазначив голова ДФС Вадим Мельник.

Як повідомляли «Кримські новини», на корпоративні права 28 компаній, які реалізували неякісні нафтопродукти через відому мережу автозаправок, наклали арешт — на загальну суму понад 700 мільйонів гривень.