«Через коронавірус»: в УЄФА відмінили найближчі матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, а старт сезону Формули-1 скасовано | QHA media

«Через коронавірус»: в УЄФА відмінили найближчі матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, а старт сезону Формули-1 скасовано

13 Березня 2020, 14:13
Закрити

Через епідемію коронавірусу COVID-19 скасовано перший етап сезону-2020 Гран-прі Формули-1 в Австралії, а Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) переніс матчі обох єврокубків — Ліги Чемпіонів та Ліги Європи.

На офіційному сайті Формули-1 зазначається, що рішення було прийнято після того, як гоночна команда McLaren вийшла зі змагань.

Вихід пояснили тим, що в одного з членів команди виявили COVID-19.

Ми розуміємо, що це дуже невтішна новина для тисяч вболівальників, тож всі власники квитків отримають повне відшкодування коштів, — зазначають організатори автогонок.

Водночас всі матчі в змаганнях УЄФА, які мали відбутися наступного тижня, скасували. Зазначається, що це пов’язано із «поширенням COVID-19 у Європі та рішеннями, які у зв’язку з цим ухвалили уряди різних країн».

Фото: UEFA.com

Таким чином, перенесені решта матчів Ліги Чемпіонів та всі матчі молодіжної ліги УЄФА, які планувалися на 17 і 18 березня, а також матчі Ліги Європи, заплановані на 19 березня.

Не відбудеться найближчим часом й жеребкування чвертьфіналів Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, які попередньо планували провести 20 березня.

Як повідомляло QHA media, відразу кілька матчів 26 туру футбольного чемпіонату Італії вирішено провести при порожніх трибунах через загрозу поширення коронавірусу.

В Україні наразі підверджено три випадки захворювань через коронавірус COVID-19.