Частина окупованого Сімферополя залишилася без водопостачання і опалення

Новини України та світу
Хельга Полтавка
22 Січня 2021, 13:55
Хельга Полтавка
22 Січня 2021, 13:55

У деяких районах окупованого Сімферополя сьогодні немає води і опалення. Про це заявили в окупаційному «підприємстві» «Вода Криму».

Окупанти пояснюють це «високою складністю аварійно-відновлювальних робіт у місті». Та запевняють, що «організують підвіз води жителям міста». Про аварію на мережах водопостачання у Сімферополі стало відомо ще напередодні.

У той же час, у багатоповерхівках мікрорайону Мате Залки у Сімферополі ввечері, 21 січня, відключилося опалення, якого немає до цих пір.

Як повідомляють мешканці, температура повітря на вулиці та в квартирах майже зрівнялася. Усього в цьому мікрорайоні близько півсотні багатоповерхових будинків, дитячі садки та школа-ліцей.

Аварійна бригада напередодні виявила два прориви на теплотрасі. За їхньою інформацією, через цю аварію місцева котельня не може забезпечити необхідний рівень води у своїх котлах для підігріву і відповідно подати тепло у багатоповерхові будинки.

Так звана «влада» Сімферополя інформацію з приводу аварії і відсутності опалення в зазначеному мікрорайоні не коментує.

Як повідомляли «Кримські новини», раніше в окупованій Керчі без опалення залишилися 28 тисяч мешканців.

Нагадаємо, у серпні 2020 року «міністерству житлово-комунального господарства» Криму виділили 200 мільйонів рублів на скорочення втрат води у розподільній мережі.